Plotki o występie Justina Timberlake`a w Gdańsku pojawiły się już w połowie stycznia. Niecały miesiąc później zostały potwierdzone i stały się naprawdę dobrą nowiną dla fanów muzyka. Już 19 sierpnia odbędzie się pierwszy solowy koncert tego wokalisty w naszym kraju.

Dla wielu jest jedynym ważnym Justinem w świecie muzyki popowej. Swoją karierę rozpoczął dosyć wcześnie w amerykańskim Klubie Myszki Miki. Już w wieku 14 lat założył boysband ‚N Sync, który jest jednym z najważniejszych tego typu zespołów w historii. Karierę solową rozpoczął albumem „Justified”, z którego pochodzą takie przeboje, jak „Cry Me a River” czy „Rock Your Body”. Justin nawiązał znajomość z Timbalandem, który stał się jego producentem.

W zeszłym roku Justin wydał 2 albumy. „The 20/20 Experience” oraz „The 20/20 Experience – 2 of 2” sprzedały się w wielomilionowym nakładzie i ugruntowały jego silną pozycję na muzycznej scenie. Bez wątpienia jest to jedno z najważniejszych nazwisk dzisiejszego popu, który znany jest nie tylko ze swoich hitów, ale również ze świetnych występów na żywo. Dlatego koncert w Gdańsku jest wydarzeniem obowiązkowym dla fanów dobrej muzyki.

Kiedy: 19.08 (wtorek)
Gdzie: Gdańsk, PGE Arena, (ul. Pokoleń Lechii Gdańsk 1)
Start: 20:00
Bilety: od 150 zł do 850 zł

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Nie ma więcej wpisów