Music Of The Future to jeden z najciekawszych cyklów imprez z muzyką techno i house, jaki w ciągu ostatnich lat gościł na parkietach naszych klubów od czerwca 2011 roku.

Na przestrzeni 3 lat udało się zorganizować 36 wydarzeń z gwiazdami światowej muzyki elektronicznej. W ramach MOTF udało się wydać kompilację MOTF Vol.1 , a w klubach wystąpili m.in. Mount Kimbie, Joy Orbison, Boddika, Blawan, Mosca, DJ Rashad (R.I.P) czy Kassem Mosse.

Impreza nr 37 będzie jednak tą ostatnią. Jednak Music of the Future nie znika zupełnie. Po prostu będzie inne. Jakie? Dowiecie się w swoim czasie.

Organizatorzy żegnają MOTF znakomitym bookingiem – po trzech latach przerwy do Warszawy przyjedzie Pearson Sound. Znany wcześniej jako Ramadanman , założyciel jednej z najważniejszych bassowych wytwórni XXI wieku – Hessle Audio.

Kennedy na przestrzeni następnych lat dał się poznać jako promotor świetnej muzyki i jeden z najbardziej unikatowych producentów tej generacji. Oprócz swojego debiutanckiego aliasu David zdobył uznanie, jako “legenda z Chicago” Maurice Donovan i oczywiście jako Pearson Sound.

Zapraszamy na pożegnalną fetę do klubu 1500m2 – na imprezie usłyszycie również The Phantom , Fau & Deam live oraz Wants.

Kiedy: 22.08.(piątek)
Gdzie: Warszawa, 1500 m2, Solec 18/20
Start: godz. 22:00
Wstęp: free

Nie ma więcej wpisów