Jedno z najbardziej interesujących przedsięwzięć koncertowych w Polsce czyli trasa Męskie Granie dobiega już końca. Wspaniały zestaw rodzimych artystów można było podziwiać w kilku miastach, tym razem przyszedł czas na wielki finał w Żywcu. Wielu fanów z pewnością ucieszy informacja, że koncert będzie można obejrzeć dzięki transmisji na żywo pod tym adresem w piątkowe popołudnie (29.08).

Od godziny 17 w Amfiteatrze pod Grojcem będą grali m.in. Skubas, Łąki Łan, Krzysztof Zalewski, Brodka, Dawid Podsiadło, Illusion czy specjalnie powołana na czas wydarzenia supergrupa Męskie Granie Orkiestra. Co ciekawe koncert ma mieć wyjątkową interaktywną formę. Organizatorzy zapewniają, że jeżeli transmisję będzie oglądała odpowiednia liczba osób pojawią się kolejne atrakcje. Jeśli dołączy do nas 10 000 osób, BRODKA zaśpiewa na góralską nutę, po przekroczeniu 25 000, będziesz świadkiem prapremiery singla zespołu Curly Heads. Gdy będzie nas 50 000, O.S.T.R. wystąpi z zespołem Męskie Granie Orkiestra – piszą w komunikacie.

Męskie Granie przyzwyczaiło nas do tego, że na scenie dzieją się rzeczy nieprzewidziane. Warto więc w piątkowy wieczór zapewnić sobie stabilne łącze i poczuć choć namiastkę występów na żywo.

Nie ma więcej wpisów