Tym razem nie w okresie wakacyjnym, a we wrześniu. Zmienia się termin, jednak pozostaje to co najważniejsze – dobra muzyka i niebanalni wykonawcy, czyli główne atuty festiwalu Soundrive Fest. Od 4 do 6 września w gdańskim klubie B90 rozbrzmiewać będzie undergroundowa muzyka z Polski i ze świata.

Tegoroczna edycja jest jeszcze bardziej rozbudowana, niż dwie poprzednie, co pokazuje rozkwit młodego festiwalu. Trzy dni muzycznych doznań rozpocznie dzień polskich artystów. Na kilku scenach wystąpią wyłącznie polscy wykonawcy. Będzie można posłuchać i zobaczyć takich artystów, jak Daniel Spaleniak, Miss God, Trupa Trupa, Szezlong, Bobby the Unicorn, Cisza Nocna i wielu innych.

Dwa pozostałe dni upłyną pod znakiem muzyki zagranicznej. Na festiwalowych scenach pojawią się głównie zespoły, które niekoniecznie są znane szerszej publiczności, jednak zebrali już pewne grono fanów. Nie zabraknie również tych, o których już zrobiło się głośno. Dosłownie każda pozycja w line-upie zasługuje na uwagę. Postoczniowe hale wypełni muzyka takich wykonawców, jak chociażby Samaris, Islet, Unknown Mortal Orchestra, Blaenavon, Planet of Zeus. Główną gwiazdą tegorocznej edycji będzie kanadyjskie trio Austra.

Kiedy: 4-6.09
Gdzie: Gdańsk, B90
Start: 19:00
Wstęp: 30-90 zł

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Nie ma więcej wpisów