Już jutro, 12 września, w Teatrze Polskim w Bielsku-Białej rusza cykl specjalnych koncertów „Music Exklusiv”. Ich celem jest promowanie muzyki alternatywnej, niszowej i pokazanie publiczności wyjątkowych, zdolnych artystów. Ma być to propozycja wysublimowana, gdzie nie będzie przywiązywana waga do gatunków czy nurtów, a przestrzeń pięknego bielskiego teatru dodatkowo stworzy wyjątkowy klimat.

Głównym motywem wydarzenia będzie konfrontacja dwóch artystów – pierwszy z nich to „Młody Exklusiv”, drugi „Gwiazda Exklusiv”. Podczas piątkowego koncertu będą to Oly. i KARI. „Wounds And Bruises” KARI, to zwycięski album naszych ubiegłorocznych „Prześwietleń”. Wokal artystki ciekawie wpisuje się w gamę elektronicznych dźwięków. Z kolei miękki głos Oly. usłyszymy niedługo na debiutanckiej płycie. Brzmi świetnie zarówno w towarzystwie samotnej gitary, jak i z pełnym zespołem.

„Music Exclusiv” ma trwać od września do czerwca i składać się oprócz Strefy Scena, czyli koncertów, ze Strefy Dziennikarskiej, gdzie będzie można posłuchać dyskusji i paneli prowadzonych przez zaproszonych dziennikarzy. Jako bonus traktować można Strefę SlowFood, która promować będzie ekologiczną żywność.

Bilety w cenie 35/40 złotych dostępne są w kasie Teatru Polskiego, na jego stronie internetowej, w sieci Ticketportal oraz poprzez aplikację mobilną TIKETTO. Partnerem akcji jest Instytucja Kultury Ars Cameralis Silesiae Superioris.

Nie ma więcej wpisów