Już 12 października w warszawskim klubie Basen zagra Mikołaj Bugajak, który szerszej publiczności znany jest pod pseudonimem NOON.

Urodzony w 1979 roku w Warszawie, swoją karierę muzyczną zaczynał w 1998 roku jako producent płyty „EP” grupy Grammatik. Potem przyszły również dwa albumy Pezeta – „Muzyka klasyczna” i „Muzyka poważna”, dzięki którym zaczął być ropoznawalny w szerszych kręgach. Jego cztery autorskie wydawnictwa prezentują brzmienia z nurtu instrumental hip&hop i downtempo, ale jednocześnie każdy z nich utrzymany jest w nieco innej, niepowtarzalnej sytylistyce. Oprócz tego, że Mikołaj jest właścicielem wytwórni Nowe Nagrania, wspierającej i wydającej muzykę polskich młodych producentów, to warto wspomnieć, że jego nagrania pojawiły się w brytyjskich Canteen Records i Canadian Launchbox Recordings, a czasoposmo Machina umieściło go na czwartym miejscu w rankingu 20 najlepszych polskich producentów hip-hopowych.

Artysta po dość długim czasie milczenia wraca w wielkim stylu i nie próżnuje – wiadomo, że wraz z Piotrem Kalińskim z Hatti Vatti szykuje materiał na nową płytę, a po swoim bardzo udanym koncercie apetyty fanów rosną. Jedno jest pewne – warto być 12 października w Basenie!

Kiedy: 12.10 (niedziela)
Gdzie: Warszawa, Basen (ul. Konopnickiej 6)
Start: 21:00
Wstęp: 40-50 PLN

Nie ma więcej wpisów