Bez owijania w bawełnę i wielkich słów. Postanowiliśmy po raz kolejny przyjrzeć się utworom, które rządziły na klubowych parkietach podczas kończącego się lata i z Waszą pomocą wybrać #hitlata2014. Do dzieła!

Tegoroczną edycję plebiscytu podzieliliśmy na dwa etapy. My podajemy Wam 14 piosenek wyselekcjonowanych przez grono osób tworzących serwis musicis.pl, a Wy wybieracie #hitlata2014.

Pierwszy etap to eliminacja albo jak kto woli wybór faworyta. Codziennie od 15 do 21 września o godzinie 12:00 na profilu musicis.pl na Facebooku poznacie dwójkę artystów, których utwory staną w szranki o tytuł #hitlata2014. To od Was zależy, który utwór przejdzie do ścisłej siódemki i powalczy o tytuł #hitlata2014. Macie czas do 23:59 każdego dnia, aby w komentarzu wskazać swojego faworyta.

Kiesza – „Hideaway” vs Mela Koteluk – „Fastrygi”.
Duke Dumont – „Won’t Look Back” vs Męskie Granie Orkiestra – „Elektryczny”.
Jungle – „Busy Earnin'” vs The Dumplings – „Technicolor Yawn”.
FKA twigs – „Two Weeks'” vs Artur Rojek – „Beksa”.
Years & Years – „Take Shelter'” vs KAMP! – „Early Days”.
Röyksopp & Robyn – „Do It Again” vs Dawid Podsiadło – „No”.
Sia – „Chandelier” vs xxanaxx – „Story”.

W poniedziałek 22 września ogłosimy 7 piosenek, które zostały wybrane przez Was i powalczą o tytuł #hitlata2014. Głosowanie potrwa 3 dni! Do puli nagród dorzucamy 100 płyt – rozdamy je wśród głosujących w ścisłym finale.

Nie ma więcej wpisów