Jeżeli ktoś z fanów Dawida Podsiadło przegapił okazję do spotkań z artystą podczas letniej trasy Męskiego Grania, nie musi się martwić – jesienią takich okazji będzie jeszcze kilka. Muzyk nie zamierza odpoczywać po intensywnych wakacjach i wyrusza trasę koncertową ze swoim solowym projektem CURLY HEADS, z którym właśnie zakończył pracę nad debiutancką płytą zatytułowaną „Ruby Dress Skinny Dog”.

Pięciu zaprzyjaźnionych muzyków spotkało się w 2010 roku w rodzinnej Dąbrowie Górniczej. Przez kilka lat poszukiwali swojego sposobu na muzykę. Później musieli zrobić sobie przerwę, by Dawid mógł rozwinąć skrzydła i wydać solową płytę. Teraz bardziej dojrzali, z nowymi pomysłami spotykają się ponownie. Dla Dawida to „powrót do domu”, a dla zespołu nowy etap w ich twórczości.

Wydawnictwo promuje energetyczny singiel „Reconcile”, który jednocześnie nakreśla styl zespołu i zapowiada mocno rockowy album. Debiut CURLY HEADS może być jednym z najciekawszych odkryć młodej polskiej sceny tej jesieni.

W listopadzie CURLY HEADS odwiedzą kilka miast na trasie koncertowej, na której będzie można usłyszeć premierowy materiał.

15.11 GDYNIA
16.11 WARSZAWA
21.11 DĄBROWA GÓRNICZA
22.11 ŁÓDŹ
23.11 KRAKÓW
27.11 POZNAŃ
28.11 WROCŁAW

Nie ma więcej wpisów