Deptford Goth, a właściwie Daniel Woolhouse bo tak brzmi jego prawdziwie nazwisko, to muzyk, który swoją karierę zaczął od portalu MySpace. Jego historia jest dość nietypowa, ponieważ przez wiele lat był blisko muzyki i kręcił się wokół tego gatunku artystycznego, jednak początkowo nie myślał o muzyce jako źródło utrzymania. Był asystentem nauczyciela, uczącego w jednej z londyńskich podstawówek, ale w wolnych chwilach zajmował się właśnie muzyką. W 2010 roku postanowił założyć profil na MySpace, gdzie opublikował swoje pierwsze utwory.

Szybko zainteresowała się nim wytwórnia Merok Records, z którą rozpoczął współpracę i wydał EPkę zatytułowaną „Youth II”. W 2013 roku, wydał swój długogrający album „Life After Defo”, a już wkrótce (bo w listopadzie tego roku), światło dzienne ujrzy jego druga płyta „Songs”. Kilka dni temu na portalu SoundCloud, Woolhouse opublikował jedną ze swoich nowych piosenek.

Ten kawałek skradł nasze serca, ale sami musicie go posłuchać i ocenić. Naprawdę warto oderwać się na chwilę od codziennych czynności i przenieść się w nieco inny świat zaprezentowany w utworze „Two Hearts”.

Nie ma więcej wpisów