Sezon letni w zasadzie już zamknięty, a razem z nim koniec imprez na świeżym powietrzu. 1500m2 do wynajęcia wraca jednak z nowymi nazwiskami, które pojawią się tej jesieni. Będą ci, którzy już występowali w warszawskim klubie oraz nowi artyści, a także headlinerzy zagranicznych festiwali.

Nowy sezon został już rozpoczęty świetnym występem Recondite’a, a w najbliższą sobotę (20 września) czeka nas kolejna atrakcja, konfrontacja dwóch przeciwieństw, które wystąpią razem na jednej scenie. Jeden z nich to autor hipnotycznych groove’ów, drugi kradnie sample ze wszystkiego co go otacza. Kto to taki? Oczywiscie Henry Saiz i Tommy Four Seven.

Koniec tego miesiąca to soulowo-housowe brzmienia od IAMNOBODI oraz Star Slingera. Październik zaś otworzy showcase jednej z najpopularniejszych wytwórni techno na świecie – Klockowrks, pod szyldem której zagrają Ben Klock i DVS1. Wydarzenie to zapowiadane jest jako jeden z największych hitów tego sezonu.

Nie zabraknie oczywiście polskich wykonawców. Jednego wieczoru pojawią się rodzime gwiazdy muzyki elektronicznej – Fair Weather Friends, a także supportujący ich zespół Kamp! ze swoim DJ-setem. Powrócą także dwie popularne w Warszawie marki – Brutaż i COXY.

Połowa października to wizyta Damiana Lazarusa, założyciela kultowej wytwórni Crosstown Rebels, który przez DJ Magazine uznany został za odpowiedzialnego za „najlepsze undergroundowe utwory na świecie”. Po występie w Plażowej powrócą także Pachanga Boys, a następne dwa wydarzenia należeć będą do wybuchowej mieszanki IDM, house’u i techno za którą odpowiedzialny będzie włoski duet Mind Against oraz premiery hip-hopowego duetu Miuosh i Paluch. Do tego wszystkiego należy jeszcze dodać elektroniczne połączenie hip-hopu i muzyki elektronicznej autorstwa Mr Beatnicka oraz niespodziankę, o której dowiemy się niebawem.

Listopad i grudzień pozostaje na razie tajemnicą, jednak klub już zapowiada ważne informacje i parę ciekawych bookingów, które sprawią, że koniec 2014 w 1500 m2 do wynajęcia będzie niezapomniany.

Nie ma więcej wpisów