Na to wydarzenie oprócz mnie czeka zapewne wielu z was – debiutancki album czwórki panów z południa Polski właśnie wchodzi do sklepów!

Fair Weather Friends ze swoim bardzo zachodnim brzmieniem i nieprzeciętnym wokalem zapadli w głowach fanów dzięki kawałkom takim, jak: „Fortune Player”, „Floating”, czy „Mellow Walls”. Właściwie każdy track, który wyszedł spod rąk Mateusza, Michała, Maćka i Pawła stawał się hitem. I nie ma co się dziwić, skoro panowie do swojej muzyki przemycają całe mnóstwo bardzo pozytywnych emocji.

Obecnie takich pozytywnych chwil z ekipą z FWF będziecie mogli przeżyć wiele, gdyż debiutancki album „Hurricane Days” 23 września pojawi się w sprzedaży. Na płytę składa się dwanaście kawałków, a o szczegółach najlepiej opowie sam autor każdego tekstu na tym LP – Michał Maślak: Żeby zrozumieć ten album, należy wcielić się w rozdartą osobę, która raz spogląda na świat z dystansu, a innym razem tkwi w nim zupełnie zagubiona. To płyta pełna kontrastów.

Fair Weather Friends jeszcze tej jesieni ruszają w wielką trasę koncertową promującą płytę, a premierowym występem będzie koncert w Warszawskim klubie 1500. Dalej zespół zagra w Krakowie, Toruniu, Sopocie, Wrocławiu, Poznaniu i Łodzi.

Tracklista:
1. „Earth is flat, there’s no coming back”
2. „Gravity”
3. „In the way”
4. „Fill this up”
5. „Hurricane days”
6. „Cardiac stuff”
7. „Underwater feast”
8. „Bit of me”
9. „Inhumanity”
10. „Indecision”
11. „Bloodstream”
12. „Fake love”

Nie ma więcej wpisów