Debiutancka płyta zespołu Fair Weather Friends pojawi się na sklepowych półkach już jutro. Chłopcy nie zwalniają jednak tempa i tuż przed oficjalną premierą albumu, wypuszczają do sieci drugi już singiel z nadchodzącej płyty pt. „Fill this up”.

Wszystko składa się tu w jedną całość: jest elektronika, są gitary i elektro-akustyczny beat. Fair Weather Friends wypracowali sobie swój własny styl, którego drogą precyzyjnie podążają. Jest więc pewnym, że debiutancki album pt. „Hurricane Days” powtórzy sukces ich legendarnej EP-ki „Eclectic Pixels” wydanej w 2012 r.

Drugi singiel z nadchodzącej płyty to potężna dawka pozytywnej energii, do czego Fair Weather Friends zdążyli nas już przyzwyczaić. Ich muzyka wypełniona jest ogromną siłą, która daje wiele motywacji do działania. Znów chce się tańczyć! Jeśli więc jesienna chandra i ponura aura pogodowa przyprawia was o dreszcze, polecamy zapętlić na dłużej „Fill this up”, które choć na chwilę (mamy nadzieję!) przeniesie was na ciepłą i rajską plażę.

Nie ma więcej wpisów