Od ostatniego wydawnictwa braci Waglewskich pod szyldem Fisz Emade minęły 3 lata. Album „Zwierzę bez nogi” był niejako wycieczką po wszelkich młodzieńczych fascynacjach hip-hopem, okraszonych elektronicznym brzmieniem.

Nikogo już nie dziwi to, że bracia Waglewscy eksperymentują z muzyką. Każda ich płyta była miksem gatunków, które na pierwszy rzut oka nie pasują do siebie, jednak zawsze kończyło się tak samo – mieszanką wybuchowej fascynacji dźwiękiem. Fisz Emade zapowiedzieli nowy album pt. „Mamut”, który ma ukazać się 6 listopada.

Póki co, możemy wyobrażać sobie, czego podejmą się tym razem. To będzie nasza najbardziej melodyjna płyta – mówi Fisz. Fani elektroniki mogą zacierać ręce, gdyż bracia nie odchodzą od elektrycznych brzmień. Na ich najnowszej płycie będziemy mogli usłyszeć inspiracje tymi dźwiękami z lat 80. i 90. Na wydawnictwie ukaże się również duet z Katarzyną Nosowską, dodatkowo z kwartetem smyczkowym czy też utwór, któremu będzie towarzyszył chór Ensemble Terrible. Na albumie nie zabraknie też młodej krwi. Wszystkim znana Justyna Święs z zespołu The Dumplings zaśpiewa wraz z Fiszem, w singlu „Pył”, który ma ukazać się już w piątek.

Nie ma więcej wpisów