Going Gigs nie trzymają nas długo w napięciu i w niecały tydzień po pierwszym ogłoszeniu dzielą się informacją o kolejnej gwieździe, jaka 24 października wystąpi w warszawskiej Cafe Kulturalna.

Współorganizatorzy kultowego cyklu Music Of The Future znają się dobrze na swojej robocie, a po przeszło trzydziestu imprezach wiedzą też dobrze, jak zaspokoić głód fanów brzmienia spod znaku house i techno. Dzięki ich inicjatywie w październikowy wieczór rozgrzewać będzie nas Lone, a obecnie do tego artysty dołącza również duet Darkstar.

Formacja założona przez dwóch panów (Aidena Whylle i Jamesa Younga), a do niedawna wspomagana jeszcze głosem Jamesa Buttery’ego, charakteryzuje się bardzo harmonijnym brzmieniem, nacechowanym sporym nakładem emocjonalnym. Panowie mają zdolność przekształcania elektronicznych, mechanicznych dźwięków w melodyjną przyjemną całość. Na warszawskim koncercie usłyszeć będziecie mogli ich świeży live, który panowie mieli okazję zaprezentować też podczas krakowskiego Sacrum Profanum.

Nie ma więcej wpisów