Nadejście jesiennej aury było nieuchronne i prędzej czy później musiało nastąpić. Całkiem niedawno stało się faktem, a wczoraj dodatkowo przypieczętowane zostało oficjalnie pierwszym kalendarzowym dniem kolejnej pory roku. Jeśli zimne fronty, ostry wiatr oraz opadające liście skłaniają was do melancholii i mało euforycznych melodii, French For Rabbits powinno przypaść wam do gustu.

Nowozelandzki duet przygotowuje się do debiutanckiej płyty, zaś my możemy oczekiwać ich wizyty w Polsce podczas koncertu Agnes Obel. Warto jednak najpierw zapoznać się z ich nową twórczością, która stopniowo prezentowana jest przez zespół. Właśnie wypłynął do sieci kolejny utwór, którego możemy posłuchać przed premierą krążka „Spirits”. Do 28 października pozostało jeszcze sporo dni, dlatego mam nadzieję, że do tego czasu „Hard Luck Stories” wielokrotnie znajdzie się w waszej jesiennej playliście.

Dla tych, którzy z twórczością French For Rabbits mają do czynienia nie po raz pierwszy, będzie to klasyczny, kolejny dobry kawałek, który wyszedł z muzycznej kuźni duetu Singer, Fitzgerald. „Hard Luck Stories” to tradycyjnie nastrojowy utwór z akustycznym początkiem i ciepłym, eterycznym oraz poruszającym wokalem.

Nie ma więcej wpisów