W styczniu mówili – „Z niczym się nie spieszymy”. I w tym mieli całkowitą rację. Panowie z Poznania długo kazali nam czekać na następcę wydanego własnym sumptem debiutanckiego krążka, bo aż cztery lata. Jednak wczoraj, już oficjalnie padła data premiery najnowszego dziecka The Ploy.

Krążek pt. „The most famous man nobody has even heard of” na sklepowe półki trafi 30 września, czyli już za niespełna tydzień, a drugim promującym go singlem jest utwór „Now we cut away”. Trzymając się tego, co Panowie zdradzili nam na początku tego roku, krążek będzie swoistym zbiorem kompozycji, które powstawały w ostatnich czterech latach działalności grupy.

Pierwszy singiel zwiastujący pojawienie się płyty – „Use The Gun” – był z pewnością, dla każdego kto choć odrobinę znał repertuar The Ploy, niezłym zaskoczeniem. Tak łatwo wpadającej w ucho i przebojowej piosenki, panowie na swoim koncie jeszcze nie mieli. Czy cała płyta będzie równie porywająca? Tego dowiemy się już 30 września. Ja jestem pewna, że warto na krążek czekać, bo The Ploy to piekielnie zdolne chłopaki i już nie raz pokazali, że znać ich muzykę warto.

Zobaczcie krótki filmowy zwiastun albumu nagrany nad Jeziorem Malta w Poznaniu:

Nie ma więcej wpisów