O tym, że Iza Lach wydaje nową płytę, pisaliśmy już kilka tygodni temu. 25-letnia łodzianka już od ponad dwóch lat pracowała bardzo intensywnie, aby jej kolejne „muzyczne dziecko” spodobało się nie tylko w Polsce, ale również poza granicami państwa. W spełnieniu marzeń pomógł Izie raper i producent Snoop Dogg, który razem z młodą wokalistką stworzył wiele nowych kompozycji i zajął się produkcją krążka „Off The Wire” w roku 2012, a teraz pomógł jej w nagraniu nowego albumu, zatytułowanego „Painkiller”.

Wpływ współpracy z amerykańskim producentem jest słyszalny już od pierwszych dźwięków, które zarejestrowane są na najnowszym krążku artystki. Przede wszystkim muzyka z „tabletki przeciwbólowej” jest czymś zupełnie innym niż utwory z płyt „Krzyk” i „Już Czas”, gdzie słyszeliśmy Izę w bardziej popowych brzmieniach.

„Painkiller” to zupełnie inna odsłona Izy, nie tylko dlatego, iż artystka rezygnuje z przedstawiana się wraz z nazwiskiem i pozostaje po prostu IZĄ, ale głównie ze względu na hip-hopowe kawałki i duety z zagranicznymi artystami.

Album promuje kawałek „Undecided”, w którym słyszymy artystkę wraz z raperem Soopafly. Oprócz tego polsko-kalifornijskiego połączenia, na płycie znajdzie się również 10 świeżych kompozycji. Premiera płyty będzie miała miejsce 30 września, ale już dziś możecie odsłuchać oraz pobrać, promujący kawałek. Również tam w dniu oficjalnego wprowadzenia płyty na rynek będziemy mogli sprawdzić resztę melodii, jakie znajdują się na płycie „Painkiller”.

Nie ma więcej wpisów