Producent, kompozytor, DJ i pianista Taylor McFerrin, udostępnił teledysk do „The Antidote”, który promuje wydany w czerwcu jego debiutancki album pt. „Early Riser”.

„The Antidote” to utwór nagrany wspólnie z australijską wokalistką Nai Palm, która jest piosenkarką zespołu Hiatus Kaiyote. Twórczość artysty oparta jest na brzmieniach soul i psychedelic jazz. Ciekawostką jest, że materiał na debiut kompozytor zbierał i selekcjonował przez sześć lat. Wytwórnią, którą go wydała jest „Brainfeeder”, a na samym albumie znajduje się wielu gości takich jak: ojciec Taylora czyli Bobby McFerrin czy pianista Robert Glasper zdobywca „Grammy” za najlepszy album „R&B” w 2012, który nazywał się „Black Radio”.

„The Antidote” to podróż w świat bieli i czerni. Teledysk przedstawia dzień z życia muzyków w Nowym Jorku. Klip został wyreżyserowany przez Simona Benjamina, który również odpowiada za projekt okładki płyty. Sam utwór zawiera w sobie wiele przyjemnych czarujących melodii. Już wkrótce bedzie można przekonac się jak brzmi na żywo materiał z płyty „Early Riser” ponieważ artysta wystąpi na trzech koncertach w Polsce:

21.10 Bytom, PolandJazz – Club Fantom,
22.10 Wrocław, Stary Klasztor,
23.10 Poznań, SPOT.

Nie ma więcej wpisów