W ubiegłym tygodniu dotarła do nas informacja o zmianie terminów polskiej części trasy koncertowej zespołu Crystal Fighters. Przypomnę, iż powodem zmian była tragiczna śmierć perkusisty – Andrea Marongiu. Nie musieliśmy jednak długo czekać na informację, kiedy będziemy mieli okazję zobaczyć formację na żywo.

Jak się okazuje wszystkie trzy koncerty zostały przesunięte tylko o miesiąc. Warszawski koncert w klubie Progresja odbędzie się 23 października, 24 października zespół zagra w gdańskim B90, a 25 października w krakowskim klubie Studio. Bilety zakupione przed zmianą terminów naturalnie zachowują swoją ważność.

W swoim oficjalnym oświadczeniu Crystal Fighters podkreślili, że najbliższe występy, a także swoją przyszłą pracę chcą zadedykować Andrea, w podziękowaniu za blask i dobre nastawienie, które wniósł do zespołu. W tej trudnej sytuacji wszyscy stanęli w obliczu ewentualnej konieczności odwołania całej trasy. Jedynym ratunkiem w tych ciężkich chwilach okazało się znalezienie siły na to, co naprawdę kochają robić. Tym sposobem udało się przywrócić większość z koncertów zaplanowanych na najbliższą trasę.

Nie ma więcej wpisów