Kanye West nagrał nowy album i… nie zawahał się nim podzielić na ekskluzywnej i zamkniętej imprezie wieńczącej koniec modowego święta na Paris Fashion Week. Niestety, sam autor nowego, ósmego w karierze dzieła milczy na jego temat. Nie wiemy, kiedy możemy się spodziewać premiery krążka. Nie jest nam również dane poznać żadnych innych szczegółów dotyczących najnowszej płyty Westa.

O skończonym albumie artysty dowiedzieliśmy się przypadkiem. Gdyby nie raper Theophilus London żylibyśmy nadal w błogiej nieświadomości i niewiedzy. To on postanowił podzielić się bowiem swoimi wrażeniami z modowo-muzycznego listening party, umieszczając swój krótki acz zwięzły komunikat na Twitterze o tym, że miał właśnie zaszczyt usłyszeć nadchodzący album Kanye Westa. Muzyk pochwalił się także, że wystąpił gościnnie w jednym z utworów na najnowszej płycie króla hip-hopu.

Wygląda więc na to, że Kanye West postanowił pójść śladami Beyonce, U2 i Thoma Yorke’a. Postawił na oryginalną i dość szokującą formę promocji. Czy ma ona za zadanie skusić wszystkich miłośników wokalisty do uroczystego oczekiwania na najnowszy krążek? Czy jest na co czekać? Czy kontrowersyjny muzyk powtórzy sukces poprzednich albumów? Musimy uzbroić się jeszcze chwilę w cierpliwość.

W trakcie tych muzycznych oczekiwań obejrzyjcie klip do „Black Skinhead” z ostatniej płyty Kanye Westa
pt. „Yeezus”.

Nie ma więcej wpisów