Roni Size to żywa legenda muzyki elektronicznej. Jego produkcje przenosiły brzmienie drumnbass na wyższy poziom. Bez wątpienia jest jednym z najbardziej utalentowanych kompozytorów, a jego twórczość wyznaczała nowe ścieżki. Już wkrótce, bo 25 października w krakowskim klubie „Fabryka” będzie można usłyszeć i zobaczyć artystę na żywo.

Size dorastał w Bristolu na tej samej dzielnicy co Tricky czy twórcy Massive Attack. Historycznie Bristol jest stolicą brytyjskich soundsystemów, które wywierały wpływ i inspirowały muzyków na całym świecie. Prekursor brzmień drumnbass ma na swoim koncie wiele wydawnictw. W ramach projektu Roni Size Reprezant wydał takie albumy jak: „New Forms”, „In The Mode” gdzie gościnnie wystąpili Zack de la Rocha z RATM czy Method Man . Był założycielem projektu Breakbeat Era z którym wydał płytę „Ultra – Obscene”. Solowe krążki artysty to: „Touching Down” czy „Return to V”. Jest to tylko cześć wydawnictw i projektów w których uczestniczył Roni Size.

Występ muzyka jest kolejnym ciekawym wydarzeniem na scenie klubowej. Towarzyszyć producentowi będzie YOUNGMEN MC. Bez wątpienia muzyka Roni Size’a w połączeniu z klimatem klubu Fabryka zaspokoi koneserów i da potężną dawkę pozytywnych wibracji uczestnikom imprezy. Ściany klubu będą drżeć od muzycznych wstrząsów. Na scenie będzie można usłyszeć również takich artystów jak: XILENT, Push, Waxvax & K-Size oraz Kazus. To wszystko do doświadczenia już 25.10 w krakowskiej „Fabryce”.

Na koniec jeden ze szlagierów artysty czyli „Brown Paper Bag”.

Nie ma więcej wpisów