Pierwsza edycja „WinterFest” organizowana przez LeggalArt przyciąga czołowym soundsystemem z Wielkiej Brytanii czyli zespołem SKINDRED. Grupa zagra dwa koncerty w ramach festiwalu, który odbędzie się w Krakowie i Warszawie.

SKINDRED to czteroosobowy zespół z Newport. Ich brzmienie to połączenie heavy metalu, punk rocka, reggae, dancehallu oraz drumnbassu. Ekipa grała w Polsce kilka razy. Dwukrotnie na „Przystanku Woodstock” oraz na „Lemon Festival” w Łowiczu. Ich występy nacechowane są bardzo dużym ładunkiem energetycznym. Frontman i wokalista zespołu Benji Webbe potrafi porwać w wir szaleństwa tłum słuchaczy. Bez wątpienia ich koncerty należą do najbardziej wybuchowych i dynamicznych wydarzeń.

Zespół był wielokrotnie nagradzany między innymi przez takie metalowe magazyny jak „Kerrang” czy „Metal Hammer”. Do tej pory wydali cztery albumy: „Babylon”, „Roots Rock Riot”, „Shark Bites and Dog Fights”, „Union Black” oraz najnowszy z 2014 roku album zatytułowany „Kill The Power”. SKINDRED to zespół grający koncerty na całym świecie. Są gwarantem niesamowitych przeżyć.

Daty koncertów w Polsce:

15.11. Kraków, klub „Studio”;
16.11. Warszawa, klub „Progresja Music Zone”

Oprócz headlinera usłyszeć będzie można takie zespoły jak: OBERSCHLESIEN, CAŁA GÓRA BARWNIKÓW, ANTI-CLONE oraz KNoW.

Dla przypomnienia utwór z ostatniego albumu SKINDRED – „Kill The Noise”.

Nie ma więcej wpisów