Na początku przyszłego roku będzie okazja do zobaczenia na żywo dwóch muzycznych legend. Sting (The Police) oraz Paul Simon (Simon&Garfunkel) ruszają we wspólną trasę koncertową. Mamy szansę zobaczyć i usłyszeć coś, o czym nikt nawet nie śmiał marzyć.

Muzycy pierwsze koncerty będą grali od 30 stycznia 2015 roku w Nowej Zelandii, następnie w Australii, aby w końcu zawitać do Europy. To właśnie Polska jest pierwszym miastem na tym kontynencie, który odwiedzi duet. Sting i Paul Simon wystąpią w piątek, 13 marca w Kraków Arenie. Bilety ruszyły do sprzedaży 19 września, głównie przez serwis livenation.

Fama niesie, że pomysł na wspólną trasę koncertową powstał po pierwszym zagranym razem koncercie w 2013 roku, który odbył się na rzecz Fundacji Robin Hood. Już na początku tego roku muzycy wprawili plany w ruch wyruszając na wspólną trasę po Ameryce Południowej. Set lista na koncertach zawierała m.in.„Boy In The Bubble,” „Fields of Gold,” „Driven To Tears,” „Mother & Child Reunion,” „Desert Rose,” „Every Breath You Take,” „The Boxer,” „Diamonds On The Soles of Her Shoes”. Hollywood Reporter oświadczył, że występ był jednym z najbardziej zaskakujących, śmiałych i niezwykłych podwójnych koncertów. Chociaż ceny biletów rozpoczynają się dopiero od 250 złotych, warto rozważyć poświęcenie części swoich oszczędności… bo wygląda na to, że ten występ może dla wielu okazać się koncertem życia.

Zakładając, że tych dwóch panów nie trzeba Wam przedstawiać, poniżej fragment koncertu z ich wspólnej trasy po Ameryce Południowej:

Nie ma więcej wpisów