Anders Trentemøller, jeden z najbardziej znanych artystów duńskiej sceny klubowej, wraca do Polski. Już 3 października producent wystąpi w gdańskim klubie B90.

Ci spośród Was, którzy widzieli Trentemøllera na tegorocznym Audioriverze i zdążyli już stęsknić się za Duńczykiem, nie powinni mieć powodów do narzekań. Polska to jeden z przystanków na tegorocznej trasie koncertowej, w którą producent wybrał się z pięcioosobowym zespołem. Tournée, oprócz stoczniowego klubu B90, obejmie również Warszawę – dzień po gdańskim koncercie artysta zagra na FreeFormFestival.

Chociaż Trentemøller znany jest przede wszystkim jako twórca muzyki elektronicznej, ubiegłoroczny album „Lost” wymyka się sztywnym ramom gatunkowym. Producent zaprosił do współpracy m.in. Jonny’ego Pierce’a z The Drums, Sune Rose Wagner z The Raveonettes, Kazu Makino z Blonde Redhead oraz Janę Hunter z Lower Dens. Efektem jest płyta, która łączy elektronikę z wpływami muzyki rockowej. O tym, jak kompozycje zrealizowane przy udziale tak dużej liczby gości sprawdzają się na żywo, będziecie mogli przekonać się podczas nadchodzącego koncertu.

Kiedy: 03.10 (piątek)
Gdzie: Gdańsk, B90 (ul. Doki 1)
Start: 20:00
Wstęp: 80 / 90 PLN

Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku!

Nie ma więcej wpisów