Zwycięskiego składu się nie zmienia. Tą maksymą zapewne kierowali się członkowie grupy Clean Bandit zapraszając ponownie do współpracy Jess Glynne. W końcu to singiel nagrany właśnie z nią, jako pierwszy w ich dorobku, dotarł do pierwszych miejsc list przebojów i zwrócił na nich oczy całego świata.

„Rather Be” było czwartym singlem z debiutanckiego albumu grupy „New eyes”. Premiera kawałka miała miejsce w styczniu 2014 roku i choć był to dość chłodny okres zdecydowanie rozgrzewała klubowe parkiety. Świat zachwycił się nieskrępowaną radosną zabawą jaka wypływała z każdym dźwiękiem kawałka. Piosenka była katapultą do sławy zarówno dla Clean Bandit jak i Jess Glynne, dlatego nie dziwi fakt, że nowy kawałek tej spółki, „Real Love”, kroczy śladami poprzednika. Znowu otrzymaliśmy dawkę pozytywnej elektroniki wspartej mocnym wokalem rudowłosej piosenkarki. Ten kawałek zdecydowanie poprawi humory powracającym na uczelnię studentom.

„Real Love” swoją oficjalną premierę będzie miał 13 listopada. Nie wiadomo jeszcze, czy jest to zapowiedź nowego albumu czy tylko efekt jednorazowej sesji nagraniowej. Nadal też czekamy na debiutancki krążek Jess Glynne.

Nie ma więcej wpisów