Jeszcze do niedawna, wszyscy żyliśmy festiwalami muzycznymi roku 2014. Wspominaliśmy występy gwiazd i zastanawialiśmy się czym zaskoczą nas organizatorzy poszczególnych imprez w nadchodzącym sezonie festiwalowym.

Niedawno pisaliśmy o „tajemniczej grafice”, która pojawiła się na profilu zrzeszającym fanów imprezy organizowanej w stolicy, a już dziś wiemy kiedy będziemy mogli być uczestnikami jednego z najgorętszych i najbardziej oczekiwanych wydarzeń muzycznych!

Orange Warsaw Festival odbędzie się w dniach 12-14 czerwca 2015 roku, lecz ta data niesie ze sobą pewne zmiany. OWF zmienia swoją lokalizację i kolejna edycja będzie miała miejsce na Torze Wyścigów Konnych Służewiec. W trakcie trwania festiwalu, na dwóch scenach wystąpi ponad 30 wykonawców, a bilety na to wydarzenie będziemy mogli kupić już wkrótce, gdyż przedsprzedaż karnetów ruszy 8 października.

Do 30 listopada będzie można zakupić karnety Early Bird (w promocyjnych cenach), które w tym roku są nowością na festiwalu. Karnety w normalnych cenach będą dostępne w sprzedaży od 1 grudnia, zaś bilety jednodniowe od 2 lutego 2015r.

Trzeba przyznać, że z roku na rok, OWF rośnie w siłę, a nowe miejsce festiwalu na pewno spodoba się wszystkim miłośnikom muzyki, ponieważ na tak dużej przestrzeni z pewnością panują jeszcze lepsze warunki akustyczne niż na Narodowym, a uczestnicy pomarańczowej imprezy, poczują tutaj prawdziwą festiwalową atmosferę.

Nie ma więcej wpisów