Zbliża się nie lada gratka dla wszystkich zakochany w spokojnych, akustycznych melodiach rodem z północy. Każdy z nas powinien zapisać sobie w kalendarzu zbliżającą się datę – 19 listopada. Dlaczego? Dokładnie wtedy w poznańskim klubie „Pod Minogą” wystąpi Ryan Karazija odpowiedzialny za projekt Low Roar.

Muzyk (z pochodzenia Amerykanin, a z wyboru Islandczyk) współpracował z wieloma artystami działającymi na islandzkiej scenie muzycznej m.in. z Mike’m Lindsay’em czy Mr. Sillą z zespołu Múm.

Jednak ja osobiście cenie Low Roar za subtelne dźwięki i niecodzienną wrażliwość. Wystarczy, że wsłuchamy się w piosenki Ryana i natychmiast przenosimy się w piękny świat skandynawskiej przyrody, gdzie odnajdziemy spokój i pokłady delikatności.

Listopadowy koncert to nie pierwsza wizyta Ryana w Polsce. Wokalista występował już wielokrotnie w naszej ojczyźnie (Halfway Festival w 2012 roku, koncerty w Rzeszowie, Krakowie). Jeśli jeszcze nie wiecie czy powinniście się wybrać na ten koncert to od razu podpowiadam – jesienna aura będzie doskonale pasować do melancholijnych i łagodnych dźwięków Low Roar, a towarzystwo muzyka i eteryczne brzmienia z pewnością przeniosą Was w świat magii.

Nie ma więcej wpisów