Kaseciarz rusza w trasę koncertową po Polsce. Krakowskie trio składające się z Macieja Nowackiego, Łukasza Cegiełki i Piotra Lewickiego pojawi się w kilku miastach na mapie, lecz jak sam zespół podkreślił możliwe, że lista koncertów powiększy się. Grupa koncertowanie zaczyna już 22 października.

Ich ostatni album „Motorcycle Rock and Roll” wymiótł wszystko dookoła dając nam kawał dobrej psychodelii i garażu – jak sam zespół określa ostatecznie daje to „dziadostwo rock”. Album porywa, a sam format wydania, bo nie klasycznie na płycie, lecz na kasecie magnetofonowej przystoi grupie o takiej nazwie.

Zespół z Krakowa charakteryzuje się dobrym garażowym brzmieniem, a odsłuchując utwory na płycie czujemy się niemalże tak, jakbyśmy słuchali ich wykonań na żywo. To jednak nie rekompensuje atmosfery, którą buduje zespół podczas koncertu, dlatego warto wybrać się, aby poczuć to na własnej skórze. Grupa koncertowanie rozpocznie od rodzimego Krakowa, planowo zakończy się na Lublinie, jednak jak już zostało wspomniane nie jest to nic pewnego, warto więc oczekiwać nowych ogłoszeń.

22.10 Kraków – Alchemia
23.10 Warszawa – Chmury
24.10 Piotrków Trybunalski – Spirala
20.11 Łódź – Owoce i Warzywa
21.11 TBA
22.11 Łowicz – Tipes Topes, Pracownia
29.11 Lublin – VooDoo Cat Lounge

Nie ma więcej wpisów