Młodzi artyści polskiej sceny elektronicznej ruszają razem z trasę. Niewyczerpane pokłady energii oraz nowatorskie pomysły to ich znak rozpoznawczy. Z taką muzyką jesień nie powinna być nam straszna.

W ramach #Teenagelove Tour wystąpi XXANAXX, czyli warszawski damsko-męski duet, który wydał w tym roku swój debiutancki album pt. “Triangles”. Muzyka Klaudii Szafran i Michała Wasilewskiego jest wysmakowana i intrygująca. W maju 2014 wyszedł także pierwszy krążek The Dumplings pod tytułem „No bad days”. „Pierożki” to para pochodzących z Zabrza licealistów, Justyny Święs i Kuby Karasia, którzy zadziwiają pomysłowością i niesztampowymi tekstami. Ostatni uczestnik trasy to Mikołaj Gramowski ukrywający się pod pseudonimem Klaves. Jest to młody producent z Poznania, którego utwory pojawiły się już m.in. w BBC Radio 1Xtra czy BBC Radio 6. Młodzi, zdolni, oryginalni. Co pokażą tym razem?

Trasa koncertowa obejmuje cztery miasta: zespoły zagrają w 04 października w Krakowie, 12 we Wrocławiu, 17 odwiedzą Poznań, zaś ostatniego dnia, 19 października, przyjdzie czas na Łódź. Z grafika wypadł Szczecin, w którym za to w ramach zadośćuczynienia 29 listopada w klubie Hormon odbędzie się koncert duetu XXANAXX.

Kiedy: 04.10 (sobota)
Gdzie: Kraków, Fabryka
Start: 19:00
Wstęp: 35/45 zł
Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Kiedy: 12.10 (niedziela)
Gdzie: Wrocław, Stary Klasztor
Start: 19:00
Wstęp: 35 zł / 40 zł / 45 zł
Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Kiedy: 17.10 (piątek)
Gdzie: Poznań, Klub SQ
Start: 22:00
Wstęp: 35 zł / 40 zł / 45 zł
Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku

Kiedy: 19.10 (niedziela)
Gdzie: Łódź, Scenografia Klub & Kawiarnia
Start: 19:00
Wstęp: 35 zł / 45 zł
Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Nie ma więcej wpisów