Radosław Skubaja aka Skubas rusza w trasę koncertową promującą swój drugi album pt. „Brzask”. Po udanym debiucie i pierwszym albumie pt. „Wilczełyko”, muzyk z Lublina zyskał sobie ogromne rzesze miłośników. Piosenka „Linoskoczek” przez wiele tygodni utrzymywała się w ścisłej czołówce Trójkowej Listy Przebojów. Artysta dostał również dwie nominacje do Fryderyków w kategoriach: „Debiut roku” oraz „Utwór roku”.

Nowa płyta Skubasa pt. „Brzask” pojawiła się w sklepach 9 września. Od samego początku zbiera niezliczoną ilość pozytywnych recenzji. Nowy projekt muzyka charakteryzuje spójny przekaz, wysoki poziom zarówno muzyczny jak i ten tekstowy. Redaktor Stelmach z radiowej Trójki skomentował „Brzask” jednym zdaniem: To nie jest album do zabawy. To jest płyta do zatrzymania się na chwilę. Świadczyć może o tym również singiel pt. „Nie mam dla ciebie miłości” promujący nowy album artysty. To prawdziwa muzyczna petarda!

Jeśli więc jesteście fanami brudnych, gitarowych riffów, melancholijnych melodii oraz nostalgicznych tekstów nad wyraz dojrzałego Skubasa, wybierzcie się na jeden z jego koncertów w ramach SKUBAS „Brzask” Tour.

Oto lista koncertów Skubasa promujących album „Brzask”:
17.10 Warszawa / Muzeum Powstania Warszawskiego (akustycznie)
18.10 Olecko / Festiwal Sztama (acoustic set)
19.10 Olsztyn / klub Sowa
25.10 Szczecin / Festiwal Młodych Talentów
26.10 Poznań / Teatr Stary (acoustic set)
13.11 Sztum / Sztumskie Centrum Kultury
14.11 Gdynia / Atlantic
22.11 Lublin / klub Dom Kultury
23.11 Warszawa / Basen
27.11 Gorzów Wilekopolski / Mikscooltura
28.11 Kostrzyń n. Odrą / Dom Kultury
29.11 Toruń / OdNowa
4.12 Łódź / Scenografia
5.12 Wrocław / Stary Klasztor
6.12 Kraków / Rotunda
10.12 Poznań / Eskulap
11.12 Konin / Oskard

Nie ma więcej wpisów