Niewielu z nas zapamiętało młodego, długowłosego wokalistę, który wygrał drugą edycję „Idola” w roku 2004. Lecz gdy 10 lat później Krzysztof Zalewski wydał swój drugi album, to oczarował całą polską scenę muzyczną. Mimo iż Zalef jest członkiem zespołów Muchy i Japoto, a także współpracował z Katarzyną Nosowską i zespołem HEY, to i tak najbardziej rozpoznawalny stał się dzięki własnej płycie „Zelig”.

Drugi krążek wokalisty został wydany w ubiegłym roku, a dokładnie zeszłego listopada. Od tamtego czasu Zalewski zagrał wiele koncertów, a także występował wraz z Moniką Brodką podczas „Red Bull Tour Bus”. Nie można również pominąć jego fenomenalnego koncertu podczas trasy „Męskie Granie 2014”.

Utwory takie jak „Jaśniej” czy „Ósemko” zna już na pamięć każdy z fanów (i fanek, zwłaszcza fanek) Krzysztofa Zalewskiego, a sam artysta chce odwiedzić jeszcze wiele zakątków polski, aby przekonać jeszcze większą grupę miłośników dobrego brzmienia do jego piosenek. Dlatego też już za niespełna tydzień rusza trasa koncertowa Zalewskiego. Artysta odwiedzi siedem polskich miast.

Już teraz sprawdźcie gdzie będzie można zobaczyć tego niesamowitego artystę!

10.10 Poznań – Klub Eskulap (10lecie zespołu Muchy)
11.10 Zielona Góra – Hydrozagadka
11.11 Warszawa – Stodoła, Open Stage
13.11 Łódź – Scenografia (z TFN)
14.11 Wrocław – Firlej (z TFN)
21.11 Kraków – Fabryka (z TFN)
22.11 Sosnowiec – 2 Doors (z TFN)

Nie ma więcej wpisów