AlunaGeorge to debiut, o którym ciężko nie wypowiadać się pochlebnie. Rok temu, dokładnie 29 lipca wyszedł ich debiutancki album „Body Music”, który dosłownie porwał słuchaczy. Po przerwie duet wyszedł z muzycznych ciemności z nowym kawałkiem.

Aluna Francis oraz producent George Reid są przykładem duetu idealnego. Lekki pop zmieszany z elektronicznym brzmieniem wraz z charakterystycznym wokalem współgra ze sobą nienagannie. 2013 był dla nich rokiem mocno skoncentrowanym na promocji debiutu, co skończyło się owocnie dla zespołu. Dobry start zapewniła im współpraca z Disclosure przy kawałku „White Noise”. Ich album zebrał pozytywne recenzje w Wielkiej Brytanii, z czasem stał się popularny w całej Europie. Zespół miał okazje wystąpić w naszym kraju na OFF Festivalu w 2013 roku.

Po długim czasie ciszy ze strony grupy udostępniony został nowy utwór. „Supernatural” pojawił się w sieci po tym, jak kawałek został wyemitowany na antenie BBC Radio 1. Pełen energii nieco różni się od tego, co proponowała nam ich poprzednia płyta, jednak wciąż prezentuje bardzo wysoki poziom. Przesłuchajcie i dajcie ponieść się dynamicznemu brzmieniu duetu.

Nie ma więcej wpisów