Już 10 października w warszawskim klubie 1500m2 wystąpią panowie z Pachanga Boys i można być pewnym, że przy ich secie nikomu nie uda się ustać w miejscu. To już kolejna w tym roku wizyta duetu w stolicy naszego kraju – latem mieli okazję niesamowity występ w Plażowej.

W skład Pachanga Boys wchodzi dwóch panów – pochodzący z Meksyku Rebolledo oraz Superpitcher (Aksel Schaufler) z południowych Niemiec, którzy poznali się przypadkowo za pomocą wytwórni Kompakt, gdzie jeden z panów pracował, a drugi wydawał. Spotkanie tak dwóch wyrazistych osobowości zaowocowało stworzeniem ich wspólnej wytwórni – Hippie Dance. W 2012 roku ukazał się pierwszy długogrający album duetu zatytułowany „We Are Really Sorry”, za który absolutnie nie powinni przepraszać! W ciągu swojej działalności Pachanga Boys wypracowali charakterystyczny i łatwy do rozpoznania styl, gdzie przenikają się chwytliwe linie melodyczne i zmysłowe wokale.

Zabawa na pewno będzie trwała minimum do białego rana, ponieważ swoje sety tego wieczoru zaprezentują również bhosa, Warsaw Calling i Pitti Schmitti. Do zobaczenia w piątek w 1500m2!

Kiedy: 10.10 (piątek)
Gdzie: Warszawa, 1500m2 do wynajęcia
Start: 22:00
Wstęp: 20 zł / 25 zł

Nie ma więcej wpisów