Niedościgniony wzór, utalentowany pianista i kompozytor, znakomity piosenkarz, Elton John przyjeżdża po raz pierwszy do Krakowa. Fani brytyjskiego artysty już niedługo będą mogli usłyszeć na żywo jego największe przeboje. Muzyk zagra już 5 listopada na nowo powstałej hali widowiskowej Kraków Arena.

Sir Elton John to jeden z najbardziej utytułowanych artystów w branży muzycznej. W trakcie swojej kariery wydał ponad 30 albumów, nie wspominając o piosenkach i płytach stworzonych na potrzeby filmów i musicali. Po wielkim sukcesie ostatniej trasy muzyka pt. „Follow the Yellow Brick Road” obejmującą koncerty w Stanach Zjednoczonych i Europie Zachodniej, wreszcie przyszedł czas na Polskę. Zdobywca Oscara i 6. statuetek Grammy da niezapomniane show, podczas którego będziemy mieli przyjemność usłyszeć takie hity, jak utytułowany Oscarem utwór „Can You Feel The Love Tonight”, który znalazło się na ścieżce dźwiękowej do filmu „Król Lew” czy piosenkę pt. „Candle in the Wind” napisaną specjalnie dla Księżnej Diany zaraz po jej tragicznej śmierci.

Mimo upływu lat oraz ponad 40-letniej kariery Elton John nadal jest w dobrej formie i jak na razie nie wyobraża sobie żyć bez koncertowania. Uznawany za jednego z najbardziej uhonorowanych artystów na świecie sprzedał jak dotąd ponad 350 milionów nagrań. Nie przegapcie więc okazji usłyszeć muzycznej legendy na żywo!

Kiedy: 5.11
Gdzie: Kraków, Kraków Arena
Start: 19:30
Wstęp: 195 – 595 zł

 

Nie ma więcej wpisów