Belgijska piosenkarka Selah Sue jest jedną z najbardziej lubianych artystek soulowych, a jej koncerty są w czołówce pożądanych i wyczekiwanych wydarzeń w każdym kraju. W Polsce artystka wystąpiła już niejednokrotnie i jak widać upodobała sobie nasze państwo bo podczas jesiennej trasy koncertowej znów wystąpi w Warszawie. Koncert ten będzie jednym z dwóch w Europie Środkowej (oprócz naszej stolicy, Selah Sue wystąpi jeszcze w Pradze.

Wokalistka pojawi się w warszawskim klubie Proxima 8 grudnia, a w trakcie zimowego koncertu zaprezentuje nam utwory z nadchodzącego krążka, który ukażą się jeszcze w tym roku. Na grudniowym wydarzeniu na pewno nie zabraknie przytulnej atmosfery, możemy spodziewać się także, że artystka przypomni swoje najważniejsze single stanowiące milowe kamienie jej kariery, takie jak „Raggamuffin” i „This World”.

Warto wspomnieć, iż Selah Sue ma zaledwie 25 lat, a już podbiła serca wielu miłośników muzyki. Łącząc wiele stylów muzycznych – w tym funk, soul, hip-hop i rock – rozmiłowała w sobie również innych wokalistów, a do współpracy skłoniła samego Prince’a. Piosenkarka współpracowała również chociażby z Cee-Lo i Nneką.

Charakterystyczny głos Selah sprawia, że obok jej twórczości nie sposób przejść obojętnie dlatego spieszcie się, ponieważ bilety na grudniowe wydarzenie mogą wyprzedać się w mgnieniu oka!

Nie ma więcej wpisów