Ostatnimi czasy Lady Gaga przestała królować na popowej scenie muzycznej. Wszystko za sprawą swojego ostatniego albumu „Artpop”, który nie przypadł specjalnie do gustu, ani dziennikarzom, ani słuchaczom, a nawet fanom Gagi. Być może dzięki temu artystka miała czas i chęci, aby odpocząć od tanecznych rytmów i ponownie podjąć współpracę z niemal legendarnym Tony`m Bennettem.

Pierwszy raz nagrali razem „The Lady Is A Tramp”, który promował album jazzmana „Duets II”. Po jednym utworze nadszedł czas na pełnowymiarową współpracę i tak powstał „Cheek To Cheek”, na którym wokaliści zaprezentowali 11 ballad przypominających młodemu pokoleniu starsze hity.

Tą współpracą zainteresował się austriacki producent i DJ Parov Stelar. Na warsztat wziął nową wersję „I Can’t Give You Anything But Love” i w efekcie powstał taneczny przebój z retro klimatem, jaki zwykł serwować Stelar na swoich własnych albumach. Jestem ciekaw czy Tony Bennett zdawał sobie sprawę z tego, że może brzmieć tak dobrze, gdy wtóruje mu energiczny beat?

Nie ma więcej wpisów