Sezon jesienny koncertów rozpoczął się już na dobre. Warszawski klub Stodoła przygotował dla muzycznych maniaków ceniących sobie polskich artystów nową scenę, na której wybrzmią rodzimi muzycy. Już 16 października na scenie rozpocznie zespół Paula i Karol z materiałem ze świeżo wydanej płyty „Heartwash”, 19 października pojawi się wyjątkowa artystka, Renata Przemyk. 23 październik będzie należał do grupy Happysad, a dzień później, 24 października czeka nas istny rockowy szał za sprawą koncertu amerykańskiej grupy The Neighbourhood.

Po pierwsze: Paula i Karol

Istnieją już ponad pięć lat i od tego czasu nie ma podobnego zespołu na polskiej scenie muzycznej. Radośni, pełni pozytywnej energii, która jest znakiem rozpoznawczym ich koncertów. Na scenie występują w sześcioosobowym składzie, co sprawia, że ich brzmienie z pogranicza folku i popu wybrzmiewa jeszcze intensywniej niż na płytach.

Kiedy: 16.10 (czwartek)
Gdzie: Klub Stodoła – Open Stage
Start: 18:00
Wstęp: Ceny biletów wahają się od 40 zł do 47 zł.

Po drugie: Renata Przemyk

W tym roku mija 25 lat od pojawienia się wokalistki na rynku muzycznym. Z okazji zacnego jubileuszu Przemyk postanowiła zorganizować dla swoich fanów kilka urodzinowych koncertów. W warszawskiej Stodole artystka zaprezentuje więc swoje najlepsze przeboje oraz kilka utworów z najnowszej płyty pt. „Rzeźba dnia”.

Kiedy: 19.10 (piątek)
Gdzie: Klub Stodoła – Open Stage
Start: 18:00
Wstęp: Ceny biletów wahają się od 59 zł do 89 zł.

Po trzecie: Happysad

Po dwóch latach przerwy zespół powraca z nowym materiałem, który już niebawem pojawi się na sklepowych półkach. Jeśli chcecie usłyszeć jako pierwsi najnowsze muzyczne dzieła grupy Happysad, nie może Was zabraknąć na ich koncercie w Stodole. – Materiał, który Państwo usłyszą nie należy do najweselszych – zachęcają członkowie zespołu. Ich najnowsza piosenka pt. „Ciała detale” faktycznie jest tego potwierdzeniem.

Kiedy: 23.10 (czwartek)
Gdzie: Klub Stodoła – Open Stage
Start: 18:00
Wstęp: 54 zł / 74 zł

Nie ma więcej wpisów