10   +   1   =  

The 1975 jest uważany za jeden z lepszych nowych zespołów na rynku muzycznym. Ich debiutancki album wydany rok temu zebrał znakomite recenzje, co może tłumaczyć wciąż rosnącą popularność i frekwencję na koncertach grupy. Mistrzowie indie rocka zagrają w Warszawie już 20 października w klubie Palladium.

Rok 2014 zespół może uznać za naprawdę udany. Bilety na trzy koncerty w londyńskiej Brixton Academy sprzedały się w ekspresowym tempie. The 1975 koncertowali również m.in. w Australii, Japonii i Ameryce Północnej. W ciągu 18-miesięcznej trasy koncertowej zagrali ponad, uwaga, 400 koncertów. Weterani live actów na pewno dadzą z siebie wszystko na warszawskiej scenie. Tym bardziej że z powodu wielkiego zainteresowania ich występem na żywo, organizatorzy postanowili przenieść koncert właśnie do Palladium.

Zespół został też uhonorowany kilkoma wyróżnieniami, w tym US VEVO Lift Artist czy MTV Artist To Watch. Koncert w Warszawie odbędzie się w ramach jesiennej, europejskiej trasy The 1975. Na ich muzycznej mapie znalazło się 18 państw, w tym właśnie Polska.

Kiedy: 20.10 (poniedziałek)
Gdzie: Warszawa, Palladium (ul. Złota 9)
Start: 19:00
Wstęp: 69 zł

Nie ma więcej wpisów