Do końca nie wiadomo, kim zespół Glass Animals mógł się inspirować podczas prac nad pierwszym albumem, ale z pewnością na swojej debiutanckiej płycie „ZABA” uczniowie z Wielkiej Brytanii zostawili wszelkich muzycznych mistrzów daleko z tyłu, wnosząc muzykę elektroniczną na zupełnie inny poziom.

Utwór pt. „Hazey” jest uznanawany za jeden z lepszych na całym krążku. Nic więc dziwnego, że tak chętnie jest on ostatnio remiksowany. Glass Animals postanowili uczcić sukces mistrzowskiej (!) piosenki, wydając tym samym EP-kę zatytułowaną „Hazey EP”, na której możemy zapoznać się z aż czterema różnymi wersjami utworu. – Znajdziemy tu uroczy remiks Dark Sky, kolejny, równie przyjemny, który został skomponowany przez Boody i na koniec ten, w którym wziąłem udział ja oraz mój przyjaciel z zieloną brodą, raper Rome Fortune – napisał na oficjalnym fanpage grupy lider zespołu Glass Animals, Dave Bayley.

Która z wersji „Hazey” najbardziej przypadła Wam do gustu: hip-hopowa z Rome Fortune, przyspieszona, klubowa wersja Dark Sky czy sensualna, romantyczna według Boody’ego?

Nie ma więcej wpisów