Zaczynała jako tancerka w klipach takich gwiazd jak Ed Sheeran, Kylie Minogue czy Jessie J. dziś jest jedną z najgorętszych debiutantek, której album zdobywa uznanie na całym świecie. Była nominowana w plebiscycie BBC Sound of 2014, a jej płyta „LP1” walczy o prestiżową Mercury Prize. Świat po raz pierwszy usłyszał o niej przy okazji samodzielnie nagranego i wydanego na Bandcampie „EP1” w 2012 roku. Potężnie rozgrzała atmosferę wokół siebie wydając w 2013 roku, już przy wsparciu wytwórni, EP-kę „EP2”. Teraz nareszcie dociera do Polski! Już 22 października w warszawskim klubie Basen wystąpi zjawiskowa FKA twigs.

Te informacje po prostu trzeba podać, przy okazji wizyty tak niezwykłej artystki jak Tahlilah Barnett, gdyż nakazuje to zasada rzetelności. W tej postaci jednak najważniejszy jest dźwięk. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji się z nią zapoznać, czym prędzej to nadróbcie, bo oto wystąpi przed Wami wschodząca królowa i największa nadzieja na odrodzenie r’n’b. Muzyka FKA to kipiąca seksualną energią mieszanka pulsujących bitów i wodzącego na pokuszenie syreniego śpiewu. Oplata słuchacza rozgrzanymi ramionami, zatapiając go w swojej emocjonalności. Zmysłowo wyszeptuje do ucha pragnienia nie przebierając w słowach. Nie warto próbować się uwolnić. Jeśli raz skosztujesz świata, do którego wciąga Tahlilah, nigdy nie zechcesz go opuścić.

W Basenie czeka nas prawdziwie sensualny spektakl którego główną bohaterką będzie hipnotyzująca tańcem dziewczyna o niezwykłej urodzie.

Kiedy: 22.10 (środa)
Gdzie: Warszawa, Basen (ul. Konopnickiej 6)
Start: 20:00
Wstęp: 105 / 120 PLN

Nie ma więcej wpisów