music is ... muzyka z najlepszej strony.

Calvin Harris i najnowszy singiel „Outside” z Ellie Goulding

Calvin Harris / mat. prasowe

Calvin Harris / mat. prasowe

W ostatni dzień października Calvin Harris podzieli się z nami swoim czwartym albumem w karierze pt. „The Motion”. Na zapowiadanym krążku pojawi się 15 najnowszych utworów, a sama płyta szkockiego DJ-a zanosi się na ciekawe muzyczne doświadczenie. Duży wpływ mają na to na pewno licznie zgromadzeni goście, którzy postanowili podjąć się współpracy z Harrisem. Wśród muzycznych gwiazd na „The Motion” znajdzie się m.in. John Newman, Big Sean, HAIM czy Gwen Stefani.

Do tej pory poznaliśmy już cztery single promujące najnowszy album Harrisa: „Under control” z producencką pomocą Alesso i wokalnym wsparciem Hurts, „Summer”, „Blame” z udziałem Johna Newmana oraz „Slow Acid”. Przyszedł czas na kolejny, piąty! Tym razem w elektroniczno-dance’owej kompozycji Harrisa pojawiła się angielska wokalistka, Ellie Goulding, która zaśpiewała gościnnie w utworze pt. „Outside”.

Tęsknicie za starym Harrisem z albumu „I Created Disco” czy wolicie jego bardziej mainstreamowe, dance’owe wcielenie z Ellie Goulding za mikrofonem?

zobacz także

dodaj komentarz

Ładowanie ...