Ryan Lott, na co dzień występujący pod pseudonimem Son Lux przybywa na dwa koncerty do Polski. Będzie szansa zobaczyć go 5 listopada w poznańskim Klubie Pod Minogą, a dzień później w warszawskim Basenie. Artysta przyjeżdża z materiałem z ostatniej EP-ki „Alternate Worlds”, ale z pewnością będzie można usłyszeć kawałki z całej twórczości artysty w tym ubiegłorocznego albumu „Lanterns”.

Son Lux ma na swoim koncie różnorakie projekty, komponował między innymi muzykę pod reklamy. Przy okazji ostatniej EP-ki miał okazję współpracować z Lorde, jest też aktywnym członkiem projektu Sisyphus (wraz z Sufjanem Stevensem i Serengeti), z którym wypuścił w tym roku długogrającą płytę.

Działając solowo Son Lux porusza się w obszarze muzyki eksperymentalnej mieszając elementy rocka, elektroniki i alternatywnego hip-hopu. Często w te brzmieniowe pejzaże wkomponowuje swój przetworzony wokal. Jeżeli lubicie u artystów nieoczywiste rozwiązania i wrodzoną ciekawość dźwięku, nie może was na jego koncertach zabraknąć.

Kiedy: 5.11 (środa)
Gdzie: Poznań, Klub pod Minogą (ul. Nowowiejskiego 8)
Start: 20:00
Wstęp: 40 zł / 50 zł

Kiedy: 6.11 (czwartek)
Gdzie: Warszawa, Basen (ul. Konopnickiej 6)
Start: 20:00
Wstęp: 40 zł / 50 zł

Nie ma więcej wpisów