We Draw A skutecznie podkręcają temperaturę przed ich nadchodzącym wydawnictwem zaplanowanym na 4 listopada. Ten elektroniczny duet z Wrocławia zdążył nas zaciekawić swoją poprzednio wydaną EP-ką, jednak to nie nasyciło na długo fanów miłośników muzyki. Idąc naprzeciw oczekiwaniom duet postanowił zaprezentować się w wersji długogrającej.

Po porywającym singlu pt. „Reflect” przyszedł czas na kolejny utwór, który uchyla nam rąbka tajemnicy na temat ich albumu pt. „Moments”. Tym razem padło na zaskakujący swoim brzmieniem utwór „Lowbanks”. Te delikatne brzmienia, które rozpoczynają utwór z każdą sekundą nabierają mocy i stają się nieoczywiste, by w końcu zaskoczyć słuchacza. Podsumowując, z każdym swoim utworem We Draw A potwierdzają, że istnieje coś takiego jak miłość od pierwszego usłyszenia.

Duet w najbliższym czasie wyrusza w trasę koncertową, która rozpocznie się 29.11 w Katowicach. We Draw A nie będą sami, ponieważ grupa zaplanowała trasę wraz z kolegami z jednej wytwórni – KAMP!. Zapowiada się fantastyczna atmosfera i jeszcze lepsze dźwięki – musicie tam być!

Tracklista albumu:
1. „A”
2. „Reflect”
3. „City”
4. „Jumbo Love”
5. „Done”
6. „Bruises”
7. „Winds”
8. „Lowbanks”
9. „On sight”

Nie ma więcej wpisów