Minęły trzy miesiące od premiery płyty „1000 Forms of Fear”, a australijska wokalistka Sia nie przestaje nas rozpieszczać. Właśnie ukazał się w sieci nowy utwór (wraz z teledyskiem) artystki napisany na potrzeby amerykańskiego filmu w reżyserii Willa Glucka pt. „Annie”.

Najnowsza piosenka Sii pt. „You’re Never Fully Dressed Without Smile” promuje filmowy soundtrack. Kolorowy teledysk prosto z ulic Nowego Jorku ma za zadanie zarazić nas pozytywną energią. Myślę, że przy okazji nadchodzących wielkimi krokami jesiennych, deszczowych oraz mrocznych wieczorów, nowa piosenka artystki będzie w stanie postawić nas na nogi i wywoła na naszej twarzy uśmiech od ucha do ucha. Jak Wam się podoba?

Film pt. „Annie”, łączący w sobie elementy dramatu, komedii i musicalu, będzie miał w Polsce swoją premierę dopiero 25 grudnia. Opisuje on historię sieroty, która niespodziewanie zostaje adoptowana przez zamożnego kandydata na burmistrza. W rolach głównych występują m.in.: Jamie Foxx, Cameron Diaz i Quvenzhané Wallis. Filmowy soundtrack ukaże się tydzień wcześniej. Co ciekawe, będziemy mogli na nim znaleźć jeszcze dwa utwory Sii: „Opportunity” i „Moonquake Lake”, na którym Sia zaśpiewa z Beckiem.

Nie ma więcej wpisów