Okrągła, piąta rocznica wyjątkowego miejsca na warszawskim powiślu będzie naprawdę wyjątkowa. Już 9 listopada na postindustrialnej scenie klubu 1500m2 do wynajęcia zagra największa sensacja muzyczna ostatnich dwóch lat, zespół the Dumplings oraz jeden z najlepszych polskich wokalistów, świetny tekściarz Tomek Makowiecki.

The Dumplings romansują z elektronicznymi brzmieniami jak prawdziwi zawodowcy. Ostatni rok „Pierożków” upłynął pod względem koncertów na największych festiwalach muzycznych, nagrania utworów na debiutancki album pt. „No Bad Days” i w końcu podpisania kontraktu fonograficznego z Warner Music Poland. Genialny klip do piosenki „Technicolor Yawn”, będący ilustracją singla i zapowiedzią pierwszego krążka zespołu, obejrzało na platformie YouTube jak do tej pory już ponad 300 tysięcy osób.

Tomek Makowiecki – na pewno nie trzeba Wam go przedstawiać. Wokalista nieraz udowodnił, że w klimatycznych aranżacjach i melancholijnych tekstach czuje się jak ryba w wodzie. Po siedmioletniej przerwie artysta powrócił do branży z nowym albumem pt. „Moizm”, na którym taneczne i żywiołowe utwory przeplatają się z nostalgicznymi balladami. Makowiecki postanowił trochę poeksperymentować, pobawić się dźwiękami, czego efektem końcowym jest spójny, dojrzały, znakomity album.

Kiedy: 9.11
Gdzie: Warszawa, 1500m2 do wynajęcia
Start: 20:00
Wstęp: Informacja o cenach biletów wkrótce.
Zapisz się na to wydarzenie na Facebooku.

Nie ma więcej wpisów