Duet XXANAXX, młoda krew rodzimej sceny muzycznej, nie ma zamiaru odpocząć choćby na chwilę. Po głośnym debiucie artyści wydali EP-kę z remixami, a teraz podzielili się nowym utworem. „Give U The World” pojawił się za sprawą kompilacji utworów producentów z całego świata, za którą stoją chłopaki z Flirtini. Nie jest to pierwsze zetknięcie tych dwóch grup, na wydanej EP-ce pojawiła się m.in. interpretacja utworu w wykonaniu Flirtini.

To już kolejne podejście do składanek. Poprzednia, zatytułowana „Heartbreaks & Promises” zawierała najciekawsze zjawiska z krajowej sceny elektronicznej. Jakie perełki muzyczne pojawią się na planowanym wydawnictwie? Raz kojące i spokojne, innym razem mocne i bezlitosne. Wszystkie nagrania zarówno osobno jak i w całości, tworzą idealną ścieżkę dźwiękową do sytuacji intymnych – przedstawia Flirtini.

Utwór pojawi się na składance pt. „Heartbreaks & Promises 2”. Przesłuchanie propozycji od XXANAXX jest świetną zachętą by czekać na to, czym zaskoczy nas Flirtini.

Nie ma więcej wpisów