Panowie z Art Department w 2011 roku zaszczycili fanów swoim debiutanckim albumem „The Drawing Board”, na którym brudne i techniczne dźwięki mieszały się z melodyjnymi wokalami. Obecnie czas na jeszcze lepszą dawkę mocnych i wyrazistych parkietowych basów, gdyż kanadyjski duet Jonny White / Kenny Glasgow zapowiada nowy krążek.

Zwiastunem nowej płyty jest track „Cruel Intension”, w którym na wokalu usłyszymy, współpracujący już wcześniej z Whitem i Glasgow, głos Setha Troxlera. Dodana do singla grafika idealnie opisuje emocje, jakie kawałek wywołuje – ciężki, smolisty wręcz klimat i ten niewinny wokal w refrenie to porażające doznania. Numer z pewnością zaszczyci swoją obecnością nie jeden klubowy parkiet. A jak panowie z Art Department zapowiadają, tak dobrych utworów nie koniec, gdyż cały album ma być jeszcze bardziej dojrzalszym połączeniem owych charakterystycznych dla duetu, głębokich dźwięków obudowanych surowymi teksturami.

Na samą płytę „Natural Selection” poczekacie zaledwie do 18 listopada, a singiel z remixami ukaże się już pod koniec października.

Nie ma więcej wpisów