Fani zespołu The Smashing Pumpkins zostaną muzycznie dopieszczeni. W najbliższej przyszłości, bo już 9 grudnia, na rynku pojawi się ich najnowszy album, a na rok 2015 zaplanowany jest kolejny, zatytułowany „Day For Night”. Tymczasem grupa podzieliła się utworem z nadchodzącego wydawnictwa.

„Being Beige” pojawi się na albumie pt. „Monuments to an Elegy”, na który fani musieli oczekiwać dwa lata. Płyta została nagrana w Chicago, za perkusją usiadł Tommy Lee, który na co dzień występuje w grupie Mötley Crüe. Produkcją zajął się Howard Willing, który współpracował już wcześniej z zespołem – owocem był album „Adore” z 1998 roku. Artyści za ten właśnie album otrzymali nominację do Nagrody Grammy za najlepszy album alternatywny.

The Smashing Pumpkins to zespół, który miał duży wpływ na brzmienie rocka alternatywnego lat 90. Swoim poprzednim albumem udowodnili, że z biegiem czasu nie zmienia się ich muzyczny charakter – utrzymują świetny poziom nie tracąc rockowego pazura. Warto więc zapoznać się z ich najnowszym utworem i samemu ocenić to, czym podzielili się tym razem.

Tracklista albumu:
1. „Tiberius”
2. „Being Beige (World’s on Fire)”
3. „Anaise”
4. „One and All”
5. „Run2Me”
6. „Drum and Fife”
7. „Monuments”
8. „Dorian”
9. „Anti-Hero”

Nie ma więcej wpisów