Nuta rockowej psychodelii zagłębiona w tradycji rodzimego jazzu, tak można określić muzykę grupy Niechęć. To niebanalne zjawisko naszego rynku muzycznego rośnie w siłę i nie jeden raz zapewne zaskoczy słuchaczy.

Po bardzo ciepło przyjętym debiutanckim wydawnictwie zatytułowanym „Śmierć w miękkim futerku” grupa stała się jasnym punktem alternatywnej sceny muzycznej tego kraju. Twórczość muzyków została doceniona również na świecie, co obfitowało w zaproszenia na zagraniczne festiwale takie jak Copenhagen Jazz Festival oraz Glimps Festival. Teraz Niechęć przedpremierowo zaprezentuje swój wyczekiwany od 2012 roku nowy materiał z zapowiedzianej płyty pt. „Dziewczyny tego nie chwycą”. Trasa zespołu będzie niejako próbą generalną przed sesją nagraniową na tak zwaną „setkę”. Dodatkowo scenie zobaczymy nowego basistę – Maćka Szczepańskiego.

Jesienna aura wzmaga chęć na Niechęć, warto więc już teraz sprawdzić w których miastach grupa pojawi się i zarezerwować któryś z wieczorów na tę ucztę muzyczną.

19.11 – Lublin, ZA//TARG
20.11 – Kraków, Kawiarnia Naukowa
21.11 – Radom, Czytelnia Kawy
22.11 – Kazimierz Dolny, Przystanek Korzeniowa
29.11 – Piotrków Trybunalski, Spirala
30.11 – Białystok, Gram Off On
05.12 – Poznań, Meskalina
07.12 – Warszawa, Pracovnia

Nie ma więcej wpisów