Z dzisiejszym porankiem nadeszła smutna wiadomość od zespołu Warpaint, który w tym roku dał świetny koncert podczas Open’er Festiwalu w Gdyni. Planowany na 18 listopada koncert w ramach Selector Festival nie odbędzie się. W oficjalnym oświadczeniu zespół informuje o odwołaniu koncertów z powodów rodzinnych podczas całej jesiennej trasy po Europie.

„Drodzy przyjaciele i fani,
bardzo nam przykro, ale ze względu na problemy rodzinne musimy zmienić nasze plany co do nadchodzącej trasy po Europie. Jeśli macie już bilety, zachowają one swoją ważność na koncerty w innych terminach, a za wejściówki na koncerty, których nie jesteśmy w stanie przełożyć, zwrócimy wam pieniądze. Przepraszamy za zamieszanie i zawód, który wam sprawiłyśmy. Szczerze dziękujemy wam za wyrozumiałość. Kochamy was i mamy nadzieję, że niedługo się zobaczymy.”

Organizatorzy informują, że bilet na koncert Warpaint można zwrócić w miejscu, gdzie został zakupiony lub też wykorzystać go jako bilet na koncert SBTRKT, który odbędzie się 12 listopada w warszawskim BASENie.

Nie ma więcej wpisów